Debuton me gol Aubameyang

560

Përforcimi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang ka debutuar me gol në ndeshjen që është duke u zhvilluar.

Arsenali po luan kundër Evertonit dhe po fiton me rezultat 4-0 në pjesën e parë.

Dy gola ka shënuar Ramsey, një gol Koscielny dhe golin e katërt Aubameyang.