Deputeti i LDK-së Ardian Shala del pozitiv me COVID-19

0
132

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ardian Shala, ka rezultuar pozitiv me COVID-19, shkruan Fokusi.info.

Lajmin e kanë konfirmuar dega e LDK-së në Suharekë, ku dhe kanë njoftuar se ai është shtrirë në Kliniken Infektive të spitalit të Prizrenit, dhe gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme./Fokusi.info/