Digjen dy kamiona të shqiptarëve në Çabër të Zubin Potokut

0
327

Janë djegur dy kamiona në fshatin shqiptar, Çabër të Zubin Potokut.

Lajmin e ka konfirmuar Zëvendësdrejtori i Policisë Rajonale të Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti.

Ai bëri të ditur se rasti është cilësuar si zjarrvënie dhe se pronarët e kamionave janë shqiptarë.