Digjet makina në ecje, brenda ndodheshin çifti me vajzën 7- vjeçare, nuk ka të lënduar

0
180

KORCË- Në afërsi të  pazarit të vjetër të Korçës është djegur një makinë.

Makina ka qenë në ecje me një familje prej tre anëtarësh, çifti dhe vajza 7 vjeç, por nuk ka të lënduar.

Deri tani nuk dihen shkaqet e zjarrit dhe dyshimet e para janë për një shkëndijë elektrike.

Pas lajmërimit nga banorët, zjarrfikëja dhe policia nodhen në vendngjarje për të shuar flakët.

Shqiptarja.com