Digjet një shtëpi në Hoqë të Madhe

0
244
Foto ilustrim

Një femër ka raportuar se një pjesë e shtëpisë së saj është përfshirë nga zjarri.

Rasti ka ndodhur në fshatin Hoqë e Mdhe të Rahovecit. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe ekipi i zjarrfikësve të cilët e kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk ka pasur persona të lënduar.