Djegia e mandateve, Rama ironizon opozitën: Juventusi s’durohet më, të digjen fanellat

0
317
Kryeministri Edi Rama ka ironizuar vendimin e opozitës për të djegur mandatet.
Në një status në twitter, Rama shkruan:
“Ky Juventusi s’durohet më!Të anullohet kampionati. Kush është mbrapa të djegë fanellat e iki nga fusha.Kjo skuadër e poshtër të heqë dorë nga avantazhi, të mos e bëjë më vetë formacionin dhe të fillojë ndeshjet nga e para!Ndryshe s’ka më futboll, po vetëm e ka kush e ka rrugëve.”