Don Xhoni dhe Loredana publikojnë këngën “Gjuj për to”

0
88

Rep-artistët e njohur, Don Xhoni dhe Loredana Zefi, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Gjuj për to” titullohet bashkëpunimi i parë i tyre, që vjen shoqëruar me videoklip.

Kënga është punuar nga Mixey, me tekst nga Don Xhoni dhe Loredana.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni “Sekuencë”.