Dua Lipa tregon orarin se kur publikohet kënga e re

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa ka publikuar një fotografi ku shihet ora e publikimit të këngës të saj të re, në të gjithë botën.

Kjo këngë parashihet të jetë kolonë zanore e filmit “Alita”, dhe titullohet “Swan” e drejtuar nga Floria Sigismondi.