Dy gola të shpejtë në ndeshjen West Ham-Liverpool

729

Liverpool si mysafir ka shënuar ndaj West Ham në minutën e 22-të me golin e  Sadio Mané.

Por, West Ham u kundërpërgjigj shumë shpejt dhe në minutën e 28-të e barazoi rezultatin me anë të Michail Antonio.

Rezultati aktual 1-1, kur po zhvillohet ende pjesa e parë e lojës.