E therin me thikë dhe ia marrin çantën në parkun e Prishtinës

0
472
ilustrim
Një person është sulmuar me thikë nga tre persona të panjohur në parkun e Prishtinës.
Viktima ka pësuar lëndime i cili është duke marr tretman mjekësor në QKUK. Të dyshuarit viktimës ia kishin grabitë një çantë në të cilën kishte të holla dhe një telefon celular.
Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë, nuk raportohet për një të arrestuar.