Enca ka zbuluar se kënga e re do të publikohet në muajin mars

enca

Këngëtarja Enca Haxhia ka javë që e ka paralajmëruar këngën e saj të re.

Ajo sonte nëpërmjet fotografisë, e mbuluar me shami dhe të postuar në profilin e saj në instagram, ka bërë të ditur se kënga e re “Dua” do të publikohet në muajin mars.