Enis Bardhi shënon dy super gola kundër Atletico Bilbaos (VIDEO)

596
Enis Bardhi ka shënuar dy supergola në ndeshjen kundër Athletico Bilbaos, që Levante fitoi si mysafir 1-3.
Mesfushori shqiptar që mbron ngjyrat e Maqedonisë, ka shënuar dy gola të shpejtë për ta kaluar skuadrën e tij, Levante në epërsi 2 me 1 ndaj Bilbaos.

Enis Bardhi shënon dy gola brenda tre minutave nga gjuajtja e lirë

Dy golat Bardhi i shënoi nga gjuajtja e lirë. Së pari në minutën e 43-të dhe së dyti në minutën e 45-të.