Eranda larg zhurmës së lokaleve dhe resorteve luksoze, viziton fshatin

766

Eranda Libohova është nga artistet që bën gjithmonë përshtypje për pamjen e saj të re dhe të freskët.

Këngëtarja sot ka publikuar disa foto nga fundjava e saj në fshat.

Ajo duket mjaft miqësore me kafshët dhe shprehet se i japin asaj qetësim.

“Një e diel me diell në fermën e Lolit… koha për relaks”, shkruan ajo në instagram.