Fisnike: Gjen kuletën me para dhe e lajmëron në facebook. Ende nuk është lajmëruar pronari (foto)

0
311

Një person ka gjetur një kuletë në Podujevë, ku brenda saj kishte një shumë të konsiderueshme të parave dhe disa dokumente të identifikimit.

Në grupin e Facebook’ut ‘Marakli t’kerreve’ një person me inicialet A.Q. ka postuar disa fotografi të një kuletë, me disa para në të dhe dokumente të identifikimit, duke treguar se e ka gjetur atë në Podujevë.

Personi në fjalë ka lutur pronarin e kësaj kulete që të lajmërohet në këtë numër telefoni: +383 44 898 859.

Më poshtë keni pamjet e kuletës së bashku me dokumentet e identifikimit.

Kjo nuk është hera e parë që anëtarët e grupit ‘Marakli t’kerreve’ gjejnë kuleta apo gjë sende të ndryshme të cilat më pas ata i raportojnë në grup.