Formacionet e finales, Arsenal-Manchester City

564

Më pak se dy orë kanë mbetur nga finalja e Carabao Cup në Angli.

Ballafaqimi do të jetë mes Arsenal dhe Manchester City, përcjellë “Fokusi.info”

Ndeshja fillon prej orës 17:30.

Më poshtë i keni formacionet e mundshme sipas “Daily Mail”.