Formacionet e mundshme Tottenham-Arsenal

484

Në kuadër të xhiros së 27 të Premier Leagues zhvillohet derbi verior londinez ndërmjet Tottenhamit dhe Arsenalit, i cili zhvillohet në statiumin Wembley, me fillim nga ora 13:30.

Këto pritet të jenë formacionet e mundshme të të dyja klubeve: