Formacionet zyrtare Barcelona-Lyon

506

Sonte zhvillohet ndeshja mes Barcelona – Lyon, në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja është kthyese dhe zhvillohet për kualifikim në çerekfinale.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Lyon, ka përfunduar me rezultat 0-0.

Këto janë formacionet zyrtare të dy ekipeve: