Formacionet zyrtare: Dortmund – Inter

0
157

Borussia Dortmund – Inter është super ndeshja e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve, e cila zhvillohet nga ora 21:00.

‘Milionerët’ në ‘Signal Iduna Park’ presin Interin në ndeshjen shumë të rëndësishme të grupit F.

Pas tri ndeshjeve, të dy skuadrat kanë grumbulluar nga tre pikë, dhe përballja e sotme, mund të jetë vendimtare.

Formacionet zyrtare: