Formacionet zyrtare: Juventus – Barcelona

0
156

Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës, duel ky në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Fokusi.info.

Të dy trajnerët do të mundohen që me 11-shen që kanë zgjedhur sot t’i fitojnë tri pikë të plota.

Kjo është përballja e parë e dy trajnerëve të rinj, Pirlo nga radhët e Juventusit e Koeman nga Barcelona.

Më poshtë formacionet zyrtare të të dyja skuadrave: