Formacionet zyrtare: Kosovë – Bullgari

0
413

Kosova do të përballet me Bullgarinë sonte në ndeshjen e parë të kualifikimeve të EURO 2020 në grupin A.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin”Fadil Vokrri”dhe fillon në ora 20:45.

‘Dardanët’ do të arrijnë me çdo kusht që të fitojnë sonte dhe të marrin pikët e plota.

Të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare.

Formacioni i Kosovës

Formacioni i Bullgarisë