Formacionet zyrtare: Norwich – Chelsea

0
260

Skuadra e Frank Lampard, është mysafire e Norwich City-t, në ndeshjen që zhvillohet në ‘Carrow Road’ dhe fillon nga ora 13:30.

Chelsea pas dy takimeve të parë, ka arritur të marrë vetëm një pikë, duke barazuar me Leicester City dhe duke u mundur nga Manchester United.

Formacionet zyrtare: