Formacionet zyrtare: Sheffield United – Manchester United

0
132

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Sheffield United dhe Manchester United, shkruan Fokusi.info.

Kjo është ndeshja e fundit sa i përket xhiros së 13-të në Premierligë, e cila fillon në orën 17:30.

‘Djajtë e Kuq’ kërkojnë medoemos fitoren në mënyrë që të mbesin në hap me skuadrat e tjera pretedente për top-katërsh, ndërkohë vendasit kanë qenë njëra nga befasitë e këtij edicioni.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.