Formacionet zyrtare: Valladolid – Real Madrid

517
Real Valladolid dhe Real Madrid do të përballen në javën e 27-të në La Liga.
Valladolid dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në La Liga.
Ndeshja që starton në ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin “Estadio José Zorrilla”.
Real Madrid në këtë përballje nuk do të mund të llogarisë në lojtarët si, Carvajal, Llorente, Vasquez, Ramos dhe Vinicius.
Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.