Fotografia e parë e Sylejman Selimit pas lirimit nga burgu

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare, Sylejman Selimi sot është liruar me kusht nga burgu.

Lajmin e ka konfirmuar edhe avokati i tij Tomë Gashi.

”Lirohet Gjeneral Sylejman SELIMI.! Para pak minutash , pas mbajtjes pa te drjete per mbi 5 vite dhe pas mbajtjes ne vujajtje te denimit per 227 dite pa vendim gjyqesore, me ne fund eshte liruar Gjeneral Sylejman Selimi ’’, ka thënë Gashi dhe ka publikuar foton me të.