Fushë Kosovë: Një grua ka mbetur e ngujuar në banesë që nga dje

0
214

Policia, Mjekët dhe Zjarrfikësit në Fushë Kosovë pak minuta më parë janë parë në rrugën ‘Hajrullah Zymi’.

Kjo për shkak se është lajmëruar se një grua rreth të 40-va ka mbetur e ngujuar në banesë që nga dita e djeshme, mëson Indeksonline.

Zjarrfikësit kanë thyer xhamin dhe kanë hyrë në banesë. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e saj.