Gana i kundërpërgjigjet shpejt Portugalisë – shënon Ayew

0
51

Adrey Ayew e ka shënuar golin e barazimit për Ganën në ndeshjen ndaj Portugalisë, në kuadër të fazës së grupeve të Kupës së Botës.

Lojtari shfrytëzoi një pasim të mirë të marrë nga Kudus dhe e shtyu topin në rrjetë.

Aktualisht rezultati është 1-1.

Më poshtë gjeni golin e Ayew ⤵️