Gent Cakaj takoi Palmer dhe Engel në SHBA (FOTO)

0
232

Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj ka zhvilluar takime në SHBA, ku është duke qëndruar për Lutjet e Mëngjesit.

Cakaj sot ka takuar zëvendësndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit për Evropë dhe Azi, Mathew Palmer dhe Kryesuesin e Komisionit për Punë të Jashtme të Dhomës së Përfaqësuesve, Eliot Engel, njofton Klan Kosova.

Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj ka zhvilluar takime në SHBA, ku është duke qëndruar për Lutjet e Mëngjesit.

Cakaj sot ka takuar zëvendësndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit për Evropë dhe Azi, Mathew Palmer dhe Kryesuesin e Komisionit për Punë të Jashtme të Dhomës së Përfaqësuesve, Eliot Engel, njofton Klan Kosova.