Genta Ismajli elegante në xhirimet e klipit të ri (FOTO)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka përfunduar punimet për projektin e saj më të ri muzikor.

Në rrjetet sociale, këngëtarja ka ndarë me fansat disa fotografi nga xhirimet e klipit, në të cilin do të shfaqet si gjithmonë me stil.

Kënga titullohet “Zemra thyen”.

Genta pritet të jetë shumë aktive këtë verë, dhe përveç kësaj kënge, do të vijë edhe me bashkëpunime.