Gjendet pa shenja jete punëtori në rrënojat e ish-Adriatikut në Mitrovicë

0
305

Është gjendur i vdekur punëtori që mbeti i ngujuar në rrënojat e ish-hotelit Adriatik në Mitrovicë.

Lajmin për Klan Kosovën e ka konfirmuar, Nehat Bahtiri, drejtori për Mbrojtje dhe Shpëtim, ndërsa ka bërë të ditur se mjekësia ligjore janë duke e bërë ekzaminimin.