Gjon Ukaj me këngën premierë Ushtar i zhgënjyer (video)

934

Një artist që nuk ndalet. Po flasim për këngëtarin Gjon Ukaj, i cili sapo ka publikuar këngën premierë me titull “Ushtar i zhgënjyer”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë Kreshnik Avdiu

Orkestrimi nga Ardian Kastrati. /Fokusi.info/