Gold AG dhe Hysni Klinaku publikojnë këngën “Lulëkuqe e Pashtrikut” (video)

0
683

Arian Agushi, i njohur me emrin artistik Gold Ag, i ka bashkuar forcat përsëri me këngëtarin Hysni Klinaku dhe sot e kanë publikuar këngën e tyre më të re me videoklip, të titulluar “Lulëkuqe e Pashtrikut”, raporton Fokusi.info.

Kënga “Lulëkuqe e Pashtrikut” i dedikohet dëshmorit Bafti Haxhiu.

Tekstin e këngës e ka shkruar Gold AG, orkestim e ka bërë Alban Fortuna. Kurse, videoklipi është realizuar nga “M – Production”./Fokusi.info/