Gold AG publikon këngën e re, ia kushton diasporës

0
125

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Këngë e re Gold AG ia ka kushtuar bashkëatdhetarëve dhe mban titullin “Diaspora”, shkruan Indeksonline.

Kënga erdhi në bashkëpunim me Granit Ismajli, producent i këngës është Genc Prelvukaj, me tekst nga vet reperi dhe Genci, ndërsa video u realizua nga Black Fish.

Ndërkohë, kujtojmë që pak kohë më parë Gold AG ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë, ndërsa së fundi realizoj edhe një fotosesioni bashkë me gruan e tij.