Grabitet një makinë e transportit monetar në Rinas

0
191

Një tjetër grabitje është raportuar në Rinas të Tiranës. Deri më tani mësohet se një makinë e transportit monetarë ka rënë pre e maskave.

Grabitësit kanë hyrë brenda perimetrit të sigurisë së pistës dhe kanë grabitur paratë nga një makinë e transportit të vlerave monetare.

Nuk dihet ende sasia e parave të grabitura, por policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për rastin në fjalë./shekulli.com/