Greta Koçi publikon këngën “Për ty po pi” (video)

0
298

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Greta Koçi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan Fokusi.info.

Kënga titullohet “Për ty po pi” dhe është e publikuar dhe e shoqëruar edhe me videoklip./Fokusi.info/