Haziri: Ramush, shumë shpejt ka me t’lanë n’lloç shefi i PAN-it

709
Kryetari i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetar i LDK-së, Lutfi Haziri ka reaguar pas zhvillimeve të fundit në mes të drejtuesve të institucioneve të shtetit.
Në një postim të publikuar në profilin e tij në Facebook, Haziri i drejtohet kryeministrit Ramush Haradinaj, duke i thënë se e ka paralajmëruar se me ata që rrënojnë ura nuk mund të ketë sukses bashkëpunimi.