Horoskopi ditor, e enjtë 15 mars 2018

690

Ky është horoskopi për ditën e enjtë, 15 mars 2018 që Fokusi.info sjell për ju. 

 

 Dashi: 21 Mars – 19 Prill

Nëse do të jeni me humor të mirë, do arrini të merrni në dorë frenat e një historie që ju intereson shumë. Mund të arrini në përfundime emocionuese. Beqarët do të vazhdojnë të ëndërrojnë për persona që ndoshta nuk ekzistojnë fare, bëni mirë ta ktheni faqen dhe të ndryshoni jetën tuaj! Në punë ekziston një klimë e mirë, ku guximi do ju bëjë të artrini qëllimet tuaja!

 

 Demi: 20 Prill – 20 Maj

Nëse do të jeni me humor të mirë, do arrini të merrni në dorë frenat e një historie që ju intereson shumë. Mund të arrini në përfundime emocionuese. Beqarët do të vazhdojnë të ëndërrojnë për persona që ndoshta nuk ekzistojnë fare, bëni mirë ta ktheni faqen dhe të ndryshoni jetën tuaj! Në punë ekziston një klimë e mirë, ku guximi do ju bëjë të artrini qëllimet tuaja!

 

 Binjakët: 21 Maj – 20 Qershor

Hëna është një mbështetje e shkëlqyeshme për komunikimin dhe për simpatinë që ju të dini si të frymëzoni njerëzit që keni afër. Zemrat e vetmuara nuk duhet të lejojnë që disa persona të turbullojnë qetësinë e një marrëdhënieje që do të lindë. Jini më reflektues në çështjet e punës dhe meditoni për atë që duhet të bëni. Reflektoni përpara se të merrni ndonjë vendim.

 

 Gaforrja: 21 Qershor – 22 Korrik

Ditë e pasigurt. Ndoshta do të ishte më mirë të bënit pak pushim dhe të shmangni çdo tension me të dashurin/ën tuaj. Për zemrat e vetmuara, Marsi siguron takime të reja, të cilat mund të përfundojnë edhe me lidhje interesante. Përpiquni me vullnetin e mirë në punë dhe lirohuni nga zilia dhe xhelozia e një kolegu.

 

 Luani: 23 Korrik – 22 Gusht

Një Hënë miqësore sot do t’ju lejojë të kaloni një ditë të këndshme, fitimprurëse dhe argëtuese. Marrëdhënia në çift përparon me një ritëm të paqëndrueshëm, përpiquni të rreshtoheni në të njëjtin drejtim si partneri/ja. Beqarët do të bëjnë më mirë të hedhin pas krahëve zhgënjimet e fundit. Disa probleme pune do të zgjidhen në sajë të vendosmërisë suaj.

 

 Virgjëresha: 23 Gusht – 22 Shtator

Dita fillon nën kujdesin e mirë. Në dashuri nuk është rasti të komplikoni jetën me lëvizje të pamatura. Beqarët nuk do të jenë në humor për takime dhe njohje të reja dhe dita do të jetë disi rutine për ta. Planetët në favorin tuaj mbrojnë biznesin dhe të gjitha veprimet tuaja do të jenë të suksesshme. Ju nuk do të dështoni!

 

 Peshorja: 23 Shtator – 22 Tetor

Dita si protagoniste, me Hënën në shenjë ju ngre nivelin e optimizmit dhe ju bën të shihni gjithçka rozë. Jeta në çift do i rikthehet harmonisë përsëri! Takime emocionuese për beqarët, sot ata do të njohin persona të rinj dhe interesantë. Periudhë ideale për t’u fokusuar te financat dhe të gjitha iniciativat e planifikuara për ditën: gjithçka do të jetë ashtu siç shpresoni!

 

 Akrepi: 23 Tetor – 21 Nëntor

Jeta juaj e dashurisë sot është veçanërisht e qetë dhe nëse jeni çift ju do të kaloni momente magjike. Për beqarët do të jetë një ditë e veçantë, por një person që mund të hyjë në jetën tuaj mund edhe t’ju mërzisë. Projektet janë aty, por duhet t’i vlerësoni me qetësi, në mënyrë që të mos bini në kurth. Lajm i mirë për financat.

 

 Shigjetari: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Mos kërkoni shumë, sot qielli emocional është mjaft i qetë për ata që janë në çift prej një kohe të gjatë. Kushtojini të gjithë vëmendjen tuaj partnerit/es. Takime dhe shumë lajme të mira vijnë për beqarët, është koha për të vendosur rendin në jetën tuaj. Me Hënën dhe Jupiterin në shenjën tuaj, pritet lajme të mira në sektorin profesional.

 

 Bricjapi: 22 Dhjetor – 19 Janar

Ditë me të vërtetë emocionuese, keqkuptimet dhe thashethemet e bëjnë ambientin familjar mjaft armiqësor. Masni fjalët dhe tonet për të shmangur grindjet me partnerin/en. Beqarët do të jenë në gjendje të shohin miqtë e vjetër dhe të organizojnë një takim për të kaluar një mbrëmje të këndshme. Pavarësisht nga nervozizmi, do të jeni në gjendje të zgjidhni një situatë delikate në punë.

 

 Ujori: 20 Janar – 18 Shkurt

Do të jetë një e enjte e jashtëzakonshme në çdo sektor dhe mbi të gjitha shumë e kënaqshme nga pikëpamja sentimentale për ata që janë çift. Beqarët sot mund të fillojnë një histori të re dashurie, por duhet të jenë edhe të kujdesshëm. Duke pasur parasysh udhëtimet dhe takimet për biznes, do të arrini nivele të larta në industrinë tuaj.

 

 Peshqit: 19 Shkurt – 20 Mars

Hëna në shenjën tuaj pasuron ëndrrat e dashura dhe ju mundëson të kuptoni ndjenjat më të guximshme në zemrën tuaj. Marrëveshja me partnerin/en shkon mrekullisht! Beqarët mund të kënaqin hobet e tyre dhe të argëtohen me miqtë e tyre të vjetër. Ditë e mbushur me përparësi në frontin profesional dhe gjithashtu në anën financiare: luani letrat tuaja mirë.

www.fokusi.info