Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 7 mars 2018

650
Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 7 mars 2018-Horoskopi shqip

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Ju do të ndjeni nevojën për të sqaruar zemrën tuaj. Dyshimet dhe paqartësitë ju shkaktojnë lëkundje të humorit, por mos bëni fajtor ata që janë pranë jush. Beqarët do të ndjejnë një tërheqje të fortë për diçka të ndaluar! Jini më reflektues në çështjet e punës dhe meditoni për atë që duhet të bëni. Mos nxitoni për të marrë ndonjë vendim.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Përkundër disa keqkuptimeve të vogla me të dashurin/ën tuaj, ju do të motivoheni nga qëllime të mira dhe së shpejti do të bëni paqe. Qielli juaj astral është veçanërisht pozitiv! Nëse jeni vetëm sot do të jeni të lumtur dhe euforik, do të merrni lajme të mira. Sot ju do të jeni shumë të kënaqur me punën tuaj, karriera vazhdon sipas pritshmërive. Shfrytëzoni mundësitë.

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor