Horoskopi për ditën e sotme, e martë 6 mars 2018

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 6 mars 2018-Horoskopi shqip

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Përpiquni të analizoni situatën për të rregulluar më mirë atë që nuk jeni duke bërë veçanërisht në jetën private. Shmangni grindjet nëse doni mbështetjen e partnerit/es. Beqarët do të duhet të pranojnë ftesat për takime nëse duan t’i kthehen dashurisë. Venusi është në favorin tuaj. Ditë pozitive ju presin në sferën profesionale, ju mund të mbyllni negociata interesante.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Pas një analize të kujdesshme të ndjenjave tuaja dhe pas pranimit të gabimeve, jeni gati të filloni përsëri një marrëdhënie të shkëlqyer në të cilën keni përqendruar të ardhmen tuaj. Zemrat e vetmuara duhet të jenë të kujdesshme që të mos bien në iluzione. Nuk ka emocione të madha në qiellin tuaj. Dita është plot ambicie në sferën profesionale, mund të arrini një qëllim të rëndësishëm!

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Dashuria sot do të jetë në krye të mendimeve tuaja, ju do të rrëmbeheni nga një pasion i jashtëzakonshëm që do t’ju bëjë të jetoni një ditë të lumtur. Mbrëmje e bukur për çiftet! Yjet favorizojnë beqarët e guximshëm dhe iniciativë që duan të lënë pas disa kujtime të këqija. Do jeni të kënaqur me atë që ju sjellë përfundimi në punë, falë Hënës në shenjë. Besoni veten dhe atë që bëni!

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Është një kohë e mirë për të jetuar intensivisht një histori dashurie që sapo ka filluar. Ata që kanë një lidhje të gjatë mund të shpresojnë për një të ardhme edhe më të lumtur. Miqësi të reja parashikohen për zemrat e vetmuara, Marsi i mbështet me dashamirësinë e tij. Fokusimi në vullnet dhe qëndrueshmëri për të kapërcyer çdo vështirësi. Ju gjithashtu do të gjeni një pikë takimi me kolegët.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Projekte të reja për jetën private, çiftet e qëndrueshme mund të mendojnë të martohen ose të fillojnë një bashkëjetesë. Erosi bëhet intensiv dhe i gjallë, ndihmon në gjetjen e balancave të reja. Beqarët do të bëjnë njohje interesante me të cilët do të arrijnë në mendime të njëjta. Në fushën profesionale, aftësia për të kapur në ajër ndjenjën e gjërave do t’ju japë një avantazh mbi kolegët.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Për shumë prej jush fillon një periudhë shumë e zënë, veçanërisht për ata që janë në çift kohët e fundit. Dialogu në çiftet e vjetra do të jetë i hapur. Beqarët do të duhet të dalin në takime përpara se të jetë tepër vonë. Frika për t’u refuzuar nuk ju braktis! Sot do të ishte më mirë të mos krijonit shumë iluzione për mundësitë profesionale: ato nuk mund të shkojnë siç shpresoni.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Do të jetë një e martë plot lumturi për shumë të lindur të Peshores. Të pasionuar dhe krijues, do befasoni partnerin/en me ndonjë surprizë të këndshme. Yjet premtojnë një periudhë rozë për ndjenjat! Beqarët nuk do të ketë kohë për tu mërzitur me aventura intriguese dhe flirte. Mundësi të mira në punë, udhëtimet janë të favorizuara të zgjerojnë horizontet tuaja.

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Një sqarim me të dashurin/ën tuaj do të lehtësojë zemrën tuaj dhe do të sjellë ekuilibrin në jetën tuaj private. Mbrëmja në familje është shumë e këndshme. Yjet premtojnë dashuri të reja për zemrat e vetmuara në kërkim të shpirtit binjak, ju do të keni mundësi për të zgjedhur! Në punë nuk është koha për të marrë një hap të rrezikshëm. Vetëm në këtë mënyrë planet tuaja do të jenë të suksesshme.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Me Hënën negative, disponimi do të jetë gri dhe energjia juaj do të ndikohet gjithashtu. Nëse diçka shqetëson marrëdhënien tuaj të martesës, përpiquni të merrni më afër partnerin/en tuaj. Mbrëmja favorizon takime për beqarët. Perspektiva interesante për ata që kanë ndryshuar vendet e punës, do të gjeni veten duke përjetuar një situatë të re në një nivel profesional.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Jeta në çifti vazhdon të rezervojë shumë surpriza, jeta e përditshme zbavitëse nuk ju shqetëson dhe gjithashtu e vlerësoni rutinën. Meritë e dashurisë! Beqarët do të jenë në gjendje të nisin takimet e reja, një mbrëmje shumë intensive ju pret! Arritja e qëllimeve të caktuara në punë kërkon angazhim. Së shpejti do të vijnë lëvdatat dhe kënaqësitë.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Ditë e mrekullueshme, yjet janë në mbështetjen tuaj. Por dikush do të dëshirojë ta prishë këtë harmoni duke ju shkaktuar dhimbje koke, ju mund të rrezikoni një histori serioze. Venusi ndihmon beqarët të marrin një vendim me qetësi. Ndërrime në hyrje dhe ndryshime rrënjësore për shumë Ujor. Mundësi për të gjetur zgjidhje dhe fitime të reja.

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Yjet shpallin një qiell të pastër për çiftet që duan të konsolidojnë lidhjen e tyre. Jini të kujdesshëm! Beqarët do të kenë një pyetje për të zgjidhur me një ish, por nga ana tjetër kanë shumë mundësi të bien në dashuri! Jini në dispozicion të kolegëve që kanë nevojë për ndihmë, por mos harroni qëllimet tuaja.

www.fokusi.info