Humb një fëmijë nga Strehimorja në Prishtinë

0
260

Dje rreth orës 16:30 nga Strehimorja e Fëmijëve në Prishtinë është larguar një fëmijë i gjinisë mashkullore.

Siç njofton policia fëmija nuk dihet ende se ku ndodhet, transmeton Klan Kosova.

Rasti është cilësuar si “Person i zhdukur” dhe janë duke u zhvilluar hetimet rreth tij.