Hysni Klinaku publikon këngën e re “Ma le rakinë” (Video)

Këngëtari i mirënjohur, Hysni Klinaku ka publikuar këngën me titull “Ma le rakinë”, shkruan Fokusi.info.

Tekstin e këngës e ka shkruar Hetem Matoshi, muzika, orkestrimi dhe realizimi është bërë nga vetë këngëtari, violinë – Mentor Sulejmani. Videoklipi është realizuar nga Zati production. /Fokusi.info/

Lini një Përgjigje