I gjendet fëmija në bagazh, arrestohet shoferi

0
292

Sot në orët e vona të mbrëmjes është arrestuar një person në pikën kufitare të Merdares, pasi që dyshohet se të njëjtit iu është gjetur një fëmijë në bagazhin e veturës.

Dyshohet se personi në fjalë është shqiptar dhe se është duke u marrë në pyetje nga autoritetet serbe.