Irkenc Hyka publikon këngën “Këngë shpirti” (video)

0
751

Kantautori i njohur shqiptar, Irkenc Hyka ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Këngë shpirti” dhe është e shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar Muma, ndërsa për muzikën është përkujdesur vetë këngëtari.

“Këngë shpirti” është publikuar në kanalin zyrtar të “UnixMusic Official” në Youtube.