Isa Mustafa mbërrin në Kuvend, ja nga kush po e shoqërohet

0
184

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Isa Mustafa, tashmë ka arritur në objektin e Kuvendit të Kosovës, ku pas pak minutash, pritet të zhvillojë një takim me udhëheqësit e Lëvizjes Vetëvendosje, për të tentuar arritjen e koalicionit qeverisës.

Mustafa ka qenë i shoqëruar nga nënkryetarët, Agim Veliu dhe Lutfi Haziri dhe kandidaten për kryeministre nga LDK, Vjosa Osmani.

Gazeta Blic do ju mbajë të informuar lidhur me këtë takim: