Ish çifti Tuna dhe Cozman bashkohen sërish?

156

Prive së fundmi raportoi se të njëjtit janë pajtuar dhe se tani janë në bisedime për një bashkëpunim.

“Një të tillë do të kemi edhe në të ardhmen”, thuhet në një material të emisionit Prive.

“Burimet pranë emisionit Prive kanë bërë të ditur se prej disa kohësh kjo gjë është duke u diskutuar mes artistëve të cilët tashmë pjesën personale nuk e kanë në mes. Një person mes tyre ka konfirmuar se ata mes tjerash janë pajtuar që ti bashkojnë forcat në një projekt muzikor. Megjithatë puna në të ende nuk kanë nisur”, thuhet më tej.

Cozman dhe Tuna janë ndarë prej shumë vitesh, gjegjësisht në 2015, e pas kësaj kjo e fundit nisi romancën me muzikantin Patris Berisha.