Ja më kë do të përballët Arsenali i Xhakës e Mustafit

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për të zbuluar ndeshjet çerekfinale të Ligës së Evropës.

Ky short ka sjellë disa përballje mjaft interesante.

Skuadra e shqiptarëve Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, Arsenali, do të takohet me skuadren ruse CSKA Moska.

Këto janë çiftet:

Leipzig – Marseille

Arsenal – CSKA e Moskës

Ateltico Madrid – Sporting

Lazio – Salzburg