Japonia shënon ndaj Gjermanisë – Doan barazon shifrat

0
54

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Gjermanisë dhe Japonisë, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e parë dhe të barazimit për Kombëtaren e Japonisë e ka shënuar Doan në minutën e 75’të të takimit, shkruan Fokusi.info.

Rezultati aktual është 1:1. Goli ➡️VIDEO