‘Jom ka du me t’pa’ nga Dafina e Ylli

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani kanë bashkuar forcat për ta publikuar bashkëpunimin muzikor.

“Jom ka du me t’pa” mbanë titullin kënga e re e tyre.

Kënga është shoqëruar me videoklip./Fokusi.info/

Lini një Përgjigje