Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

Ish-finalistja e njohur e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka vendosur të tregojë se për kë voton të shkojë në finale në BBVA.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ajo ka bërë të ditur se përkrahje e saj shkon drejt Meriton Mjekiqit, i cili është banori i vetëm nga Kosova në këtë edicion të Big Brother VIP Albania.

Ndërsa konkurrenca për t’u bërë pjesë e finalistëve të BBVA vazhdon të jetë e fortë, Xhuli shfrytëzoi platformën e saj në Instagram për të bërë thirrje ndaj ndjekësve: “Votoni Meriton Mjekiqin në finale.”

Me këto fjalë, ajo inkurajon fansat të mbështesin Meritonin, duke postuar edhe një fotografi të tij.

Aktualisht, Juli dhe Meritoni janë në një garë të ngushtë për të qenë pjesë e dytë finalistëve të BBVA, ku zgjedhja do të bëhet nëpërmjet spektaklit të së martës. /Telegrafi/

Lini një Përgjigje