Kajtazi për Ferajn: Ky njeri është i sëmurë mendor!

0
181

Gazetari Vehbi Kajtazi, e ka quajtur të sëmur mendor anëtarin e LVV-së, Hysamedin Feraj, i cili përdori fjalë jo të mira ndaj Ramush Haradinajt, duke thënë se Haradinaj duhet të tregojë se pse nuk është vrarë ai nga Serbia, por vëllezërit e tij gjatë luftës së fundit në Kosovë.

“Ky njeri eshte i semure mendor. Pos qe i ka bere dem kombit si sherbetor i Enver Hoxhes, gjykon se kush eshte dashur te vritet ne lufte e kush jo. I poshter!
Ky dhe soji i tij duhet ta dijne se gishti tregues i dores se djathte i Ramushit ka vlere me shume se qenia e tyre”, ka shkruar Kajtazi në Twitter.