Kapet në Laprakë autori i vrasjes së kunatës në Paskuqan (Pamjet e arrestimit)

0
221

Arrestohet autori i vrasjes në Paskuqan, Erdet Çapoku.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se 34-vjeçari është kapur në zonën e Laprakës.

Mbrëmjen e djeshme ai vrau kunatën, por arratia zgjati vetëm disa orë pasi u arrestua dhe tani do të përballet me drejtësinë.